Новини закладу

Головна » Новини закладу

НАША СТОРІНКА У ФЕЙСБУЦІ

ВІННИЦЬКА АКАДЕМІЯ БЕЗПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ «ВІННИЦЬКА АКАДЕМІЯ БЕЗПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»

Адреса:    вул. Грушевського, 13

м. Вінниця

Поштовий індекс: 21050

E-mail:      bil@mail.vinnica.ua

Телефон: (0432) 55-65-60

Факс:        (0432) 55-65-60

УВАГА!

За рішенням педагогічної ради, відповідно протоколу №4 від 23.12.21 навчання за І семестр продовжено до 31.12.21. Темін зимових канікул з 1 січня по 16 січня 2022 року.

Про запровадження дистанційного навчання

Про продовження дистанційного навчання

Рекомендації щодо роботи  закладів освіти у період воєнного стану

МОН радить закладам освіти піти на двотижневі канікули через вторгнення РФ

Про організацію освітнього процесу з 14 березня 2022 року

Тиждень математики, фізики та інформатики 20.11.17-24.11.17

З 20 по 24 листопада у школі пройшов тиждень математики, фізики й інформатики...

У рамках тижня були проведені відкриті уроки, розважально-інтелектуальні ігри, вікторини, виховні заходи, на яких учні мали змогу поглибити свої знання, позмагатися, у ігровій формі продемонструвати набуті на уроках знання.

20 листопада учитель інформатики та математики Смішна О.П. зі своїми учнями випустили тематичні газет «Квант» та «Інтергал»

21 листопада п’ятикласники школи стали учасниками розважально-інтелектуальної гри «Калейдоскоп інформатики», який для них провела учитель Заставнюк А.Д.

Відкритий урок на тему «Кроки легкої математики» провела Ковальчук В.П. для учнів 8та 9 класів.

22 листопада Коломійчук В.П. провела інтелектуальну гру «Битва велетнів»

Цікавий та змістовний виховний захід «Піфагор та його теорема» для учнів 8-х класів провела Половко Наталія Миколаївна

23 листопада свої знання демонстрували учні 7 та 10 класів. «Фізичну вікторину» провів Козаченко М.Б.

У «Математичному бою за правилами» зійшлися десятикласники. Конкурсну програму для учнів підготувала Заболотна Г.Ф.

Тиждень завершив позакласний захід з інформатики «Подорож у світ інформатики», який провів Качанюк В.Ю. для учнів 3 класу.

01.12.2017 | Aдмін